Dystrybutor do wody Ruhens, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Oddajemy do Państwa dyspozycji najnowszej generacji dystrybutor filtrujący wodę. Jesteśmy firmą, dla której jakość woda to priorytet, dlatego zainwestowaliśmy w urządzenia, które zapewnią Państwu doskonałej jakości wodę.
Na blatowy dystrybutor RUHENS to funkcjonalne urządzenie o nowoczesnym i estetycznym wyglądzie. Niewielkie urządzenie sprawdzi, się przede wszystkim w małych pomieszczeniach, gdyż posiada wąską obudowę o wymiarach 26x47x49,5, ale i nie tylko. Dystrybutor, podaje bardzo dobrej jakości filtrowaną wodę w trzech wariantach: zimną, gorącą i gazowaną. Dzięki podłączeniu do sieci wodociągowej, maja Państwo przede wszystkim stały dostęp do wody, unikają Państwo ciągłych zamówień nowych butli i ich wymian. Naszym zdaniem to idealne rozwiązanie dla osób ceniących doskonałą jakość wody , oszczędność czasu i pieniędzy.

ZALETY DYSTRYBUTORA:
1. Woda w nieograniczonych ilościach dzięki podłączeniu do sieci wodociągowej dystrybutor podaje wodę w trybie ciągłym i praktycznie w nieograniczonej ilości.
Nie dochodzi do sytuacji braku wody dla pracowników biura, tak jak to bywa w przypadku wody zamawianej w butlach.
2. Doskonały system filtrujący (proponujemy indywidualne dopasowanie do Państwa potrzeb i oczekiwań ). Przedstawiamy Państwu kilka możliwości, a Państwo będą mieli możliwość podjęcia decyzji, która w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.
3. Woda gazowana dystrybutor na Państwa życzenie może zostać wyposażony w moduły do wody gazowanej (opcja).
4. Dystrybutor wyposażony jest w system oszczędzania energii elektrycznej.

Polska, Warszawa
Ruhens
2-4 dni
1
tak
tak
 
 


Liczba wyświetleń strony: 931