Dystrybutor wody Model HC 66L, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Kolejnym urządzeniem, które chcielibyśmy oddać do Państwa dyspozycji jest Dystrybutor do wodę HC66L. Nowoczesne wolnostojące urządzenie dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych (biały, srebrny) wykonane z wysokiej jakości materiałów, podające wodę w trzech wariantach: zimna, gorąca oraz gazowana (opcja).

Dystrybutor wyposażony jest w system filtracji, który dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta.
Wolnostojące dystrybutor wody to rozwiązanie dla osób ceniących dobrej jakości wodę, przy niskich kosztach użytkowania. Wybierając dystrybutor filtrujący w miejsce systemu z dostawa butli, unikają Państwo sytuacji braku wody, jak to bywa w przypadku wody zamawianej w butlach.

ZALETY DYSTRYBUTORA:
1. Woda w nieograniczonych ilościach dzięki podłączeniu do sieci
2. Doskonały system filtrujący (proponujemy indywidualne dopasowanie do Państwa potrzeb i oczekiwań ). Przedstawiamy Państwu kilka możliwości, a Państwo będą mieli możliwość podjęcia decyzji, która w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.
3. Woda gazowana dystrybutor na Państwa życzenie może zostać wyposażony w moduły do wody gazowanej (opcja).
4. Niskie koszty wody pitnej bez butlowy dystrybutor wody, to ponad 5 - krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z butlami. Dystrybutor wyposażony jest w system oszczędzania energii elektrycznej.

Polska, Warszawa
HC66L
7 - 14 dni
1
tak
tak
Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2258